Przed skorzystaniem z Serwisu MedCena zapoznaj się z Regulaminem dostępnym pod adresem medcena.pl/regulamin/. Korzystanie z Serwisu jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Update cookies preferences
Strona głównaLekiLaboteq Skin – opinie lekarzy i komentarze z forum

Laboteq Skin – opinie lekarzy i komentarze z forum

Laboteq Skin to suplement, który obiecuje “młody i zdrowy wygląd skóry” – taki napis widnieje na opakowaniu produktu. Czy ten zachęcający slogan ma jednak coś wspólnego z rzeczywistością? Sprawdź opinie lekarzy i komentarze z forum na temat tego suplementu.

Ważne: opinie przytoczone w poniższym artykule to rzeczywiste wypowiedzi internautów, znalezione np. na zamkniętych forach. Zostały jednak zredagowane, m.in. poprzez usunięcie wulgaryzmów i poprawę interpunkcji oraz przejrzystości wypowiedzi.

Laboteq Skin – opinie lekarzy

Opinie lekarzy i farmaceutów na temat suplementu Laboteq Skin są raczej mieszane. Głównym tego powodem są niewielkie dawki wartościowych składników, czyli:

 • 4,8 mg beta-karotenu,
 • 100 mg hydrolizatu białek kolagenowych,
 • 100 μg kwasu foliowego,
 • 2,5 mg witaminy E,
 • 30 mg koenzymu Q10.

Zdaniem wielu specjalistów są one zbyt małe, aby wywołać efekt “młodego i zdrowego wyglądu skóry”, którego slogan widnieje nawet na samym opakowaniu suplementu.

Z drugiej strony pojawiają się jednak pozytywne opinie lekarzy o Laboteq Skin. Beta-karoten, jako prekursor witaminy A, faktycznie wpływa na zdrowy wygląd skóry, a nawet chroni przed promieniami UV, które mogą postarzać. Z kolei kolagen odpowiada za elastyczność i jędrność, co także przekłada się na poprawę stanu skóry. Oprócz tego ciężko nie wspomnieć o:

 • kwasie foliowym – który odgrywa rolę w produkcji nowych komórek skóry,
 • witaminie E – która chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników,
 • koenzymie Q10 – który pomaga w produkcji energii w komórkach.

Zdaniem niektórych lekarzy, zawarte dawki są optymalne i bezpieczne do stosowania. Warto też pamiętać, że Laboteq Skin to jedynie suplement diety, który nie może pozwolić sobie na lecznicze porcje składników. Miesięczny koszt takiej suplementacji kosztuje w okolicach 20 zł, co jest bardzo niską ceną.

Jak w przypadku wielu innych leków oraz suplementów, lekarze podzielili się na zwolenników i przeciwników produktu, dlatego najrozsądniej będzie przetestować go na własnej skórze, po konsultacji ze specjalistą. 🙂

Laboteq Skin – opinie z forum

Weźmy teraz pod lupę parę opinii zwykłych użytkowników, np. z for internetowych. Czy mają podobne zdanie na temat Laboteq Skin, co specjaliści? Oto kilka przykładowych komentarzy:

 • “Twarz faktycznie wydaje się lepiej nawilżona, ale jest to niewielki efekt. Nie ma szans, aby Laboteq Skin usunął zmarszczki czy pozbył się tzw. “chomików”.”
 • “W moim przypadku skóra stała się bardziej jędrna i gładka, więc dobrze oceniam produkt. Na plus zaliczam też bardzo niską cenę suplementu.”
 • “Być może to efekt placebo, ale po Laboteq Skin moja skóra faktycznie wygląda młodziej i zdrowiej. Jeszcze trochę go potestuję, ale na ten moment jestem zadowolona.”

Jak widać – również tutaj możemy znaleźć bardziej i mniej przychylne opinie na temat produktu. Niektórzy użytkownicy są zachwyceni szybkim działaniem i niską ceną suplementu Laboteq Skin, podczas gdy drudzy podchodzą do niego bardziej sceptycznie.

Opinie o suplemencie Laboteq Skin – podsumowanie

Analizując opinie lekarzy i użytkowników z forum, możemy dojść do wniosku, że Laboteq Skin to dobry suplement, który nieźle radzi sobie z wizualnym odmłodzeniem skóry. Nie należy jednak nastawiać się na to, że usunie zmarszczki czy pozbędzie się blizn. Potwierdzamy to również z własnego doświadczenia, jako zespół MedCena.

Zespół MedCena
Zespół MedCena
Ten artykuł został napisany przez specjalistów z portalu MedCena, fascynujących się medycyną i pokrewnymi tematami. W skład naszego zespołu wchodzą m.in. doktorzy i magistrzy interesujący się nauką o leczeniu chorób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popular Doctors