Przed skorzystaniem z Serwisu MedCena zapoznaj się z Regulaminem dostępnym pod adresem medcena.pl/regulamin/. Korzystanie z Serwisu jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Update cookies preferences
Strona głównaBez kategoriiGinekolog Złotoryja – 8 Polecanych Specjalistów

Ginekolog Złotoryja – 8 Polecanych Specjalistów

Szukasz zaufanego ginekologa w Złotoryi? Przedstawiamy listę polecanych klinik oraz placówek. Poznaj najlepsze z nich i wybierz specjalistę, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Lista polecanych ginekologów w miejscowości Złotoryja

Poniżej przygotowaliśmy listę 8 polecanych placówek i klinik w miejscowości Złotoryja (oraz pobliżu), w których przyjmują specjaliści ginekologowie. Kolejność jest losowa i nie pełni funkcji rankingu.

Nazwa placówki / kliniki ginekologicznejAdres placówki / kliniki ginekologicznej
GABINET GINEKOLOGICZNY LESZEK HUZARSKIul. Wiśniowa 3 A, Złotoryja
NZOZ Poradnie Specjalistyczneul. Solna 17 lok. 1, Złotoryja
Gabinet Lekarskiul. Wiosenna 24, Złotoryja
Prywatny Gabinet Lekarskiu. Nad Zalewem 16a 1, Złotoryja
ZOZ w Złotoryi Szpital im. A. Wolańczykaul. Hoża 11, Złotoryja
Poradnia ginekologiczno-położniczaul. Kwiska 1, Złotoryja
Old Town Clinicśw. Mikołaja 59-60 lok. 25, Stare Miasto, Wrocław (90 km od miejscowości Złotoryja)
Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiupl. Hirszfelda 12, Krzyki, Wrocław (90 km od miejscowości Złotoryja)

Powyższe placówki i kliniki ginekologiczne przyjmują zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ. Pamiętaj, aby własnoręcznie potwierdzić aktualność adresu przed umówieniem się na wizytę.

Ile kosztuje ginekolog w miejscowości Złotoryja?

Podstawowa konsultacja ginekologiczna w miejscowości Złotoryja kosztuje ok. 270 złotych. Dokładna cena zależy od wybranej placówki / kliniki oraz dodatkowych usług, które obejmują np.:

  • USG (często wykonywane w cenie konsultacji ginekologicznej, lub dodatkowo 50 – 100 złotych),
  • cytologię (dodatkowo 50 – 100 złotych).

Ginekolodzy w Złotoryi zajmują się m.in. rakiem szyjki macicy, rakiem jajnika, rakiem endometrium, dysplazją szyjki macicy, endometriozą, mięśniakami macicy, krwawieniem z dróg rodnych oraz infekcjami dróg rodnych. Choroba może, choć nie musi, mieć wpływ na końcowy koszt leczenia ginekologicznego.

Wybrać ginekologa w Złotoryi, czy Wrocławiu?

Złotoryja to niewielka miejscowość, licząca sobie nieco ponad 15.500 mieszkańców. Znajduje się 90 kilometrów od Wrocławia o liczbie prawie 640.000 mieszkańców, a co za tym idzie – większą liczbą gabinetów oferujących konsultacje ginekologiczne. Na szczęście w samej Złotoryi także znajduje się wiele placówek oferujących wysokiej jakości usługi medyczne, a ginekolodzy często są chwaleni za indywidualne podejście do pacjentek. Ponadto, większość klinik oferuje szeroki zakres usług, od rutynowych “przeglądów”, po bardziej skomplikowane procedury. Wybierz ginekologa w Złotoryi lub oddalonym o 90 kilometrów Wrocławiu na podstawie własnych upodobań.

Zespół MedCena
Zespół MedCena
Ten artykuł został napisany przez specjalistów z portalu MedCena, fascynujących się medycyną i pokrewnymi tematami. W skład naszego zespołu wchodzą m.in. doktorzy i magistrzy interesujący się nauką o leczeniu chorób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popular Doctors